+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 6 - Toplam 6

Konu: !!!13 Hazıran 2010 Pazar günü Muttafi pikniğine hazır olun !!!

Süper Moderatör opordace is on a distinguished road opordace Üyenin Avatarı
    Şöhret Gücü
    18

Varsayılan !!!13 Hazıran 2010 Pazar günü Muttafi pikniğine hazır olun !!!

Her yıl "Muttafi pikniği" adı altında, tüm köylülerimizle kaynaşıp eğlendiğimiz piknik organizasyonu bu yıl 13 Haziran 2010 pazar günü istanbulda yapılacaktır.

Tarih : 13/06/2010
    Yer : Mehmet Akif Mesire yeri Çayırbaşı/Sariyer

İrtibat için

Murat GENÇ
    0507 251 31 20

murat_ekor@hotmail.com
    Son düzenleyen opordace, 12-Haziran-2010 saat 11:12.
    Başarı istediğini elde etmektir. Mutluluk ise elde ettiğini sevmektir...

alikuleci is on a distinguished road alikuleci Üyenin Avatarı
    Şöhret Gücü
    15

Varsayılan Cvp: !!!6 Hazıran 2010 Pazar günü Muttafi pikniğine hazır olun !!!

memleketteki çay sezönünüda göz önünde bulunduru ver murat kardeş belki gelmek isteyen olur
    Son düzenleyen opordace, 26-Mayıs-2010 saat 17:10.

Şöhret Gücü
    18

Varsayılan Cvp: !!!6 Hazıran 2010 Pazar günü Muttafi pikniğine hazır olun !!!

Ali abim öncelikle duyarlılığın için tşk. ederim. Millet çay sezonuna gitmeden yapalım dedik, havalarda soğuk gittiğinden çokda erken olmasın istedik. hazıran ayından sonrada istanbulda kimse kalmıyor, herkes tatile gidiyor. Senin aklından geçen tarih nedir? daha erkene alsak olur mu?
    Son düzenleyen opordace, 26-Mayıs-2010 saat 17:11.

Herşey Muttafi için! Adem GENÇ is on a distinguished road Adem GENÇ Üyenin Avatarı
    Şöhret Gücü
    10

Varsayılan Cvp: !!!06 Hazıran 2010 Pazar günü Muttafi pikniğine hazır olun !!!

Bu piknik tarihi artık kesin bir tarih belirleyip her yıl aynı tarihte iki aile olsada tek aile olsada kesinlikle yapılmalı bu vesile ile artık herkes bilecekki her yıl şu tarihte muttafi pikniği kesin var

Ölümlü dünyada yaşıyoruz bundan öncesi pikniklerde acı günler yaşadık ve piknikler iptal edilmiştir bundan sonra benim önerim pikniklerin iptal etmek yerine eğlence olmadan tulum hororunu gibi eğlencelerin yapılmadan yapılmasını öneririm çünkü muttafi pikniği eğlenmekten önce muttafillerin tanışması ve kaynaşması hedeflediği için acı günlerimizde pikniklerin iptal edilmese bile olur diye düşünüyorum

Ben artık yurtdışına gdeceğim için bundan sonra ne forumda nede bu tip etkinliklerde aktif olamayacağım, bu konularda emek verenler sözle dahi olsa desteklemeniz rica ediyorum ben artık bu işin içinde olmadığım için rahat konuşabiirim
    Bu tip etkinliklerin önceden hazırlanması kolay değildir pikniğe gitmeden önce hazırayanlar önceden giderler ormanlarda dolaşırlar en iyi yeri belirlemeye çalışırlar o yeri bir gün önceden ilaçlarlar piknik alanına kolay gidebilsinler diye afişler yaptırırlar bir gün önceden asarlar piknik gününe sabah erkenden giderek sahiplenirler bu piknik gününü sizlere duyurmak için foruma konu açarlar konuyu takıp ederler email ile bildirirler sözle herkese ulaşarak söylerler buda yetmez güzel birşey olsun diye davetiye bastırarak çoğunun ayağına giderek verirler yanı muttafi pikniğe gelmeleri için pknik öncesinde çok zaman ve emek harcarlar diğerlerinede kalan piknik gününe gelmez

Muttafi pikniği kimsenin tekelinde değildir ve sahibi yoktur tek sahibi var oda A dan Z ye tüm muttafililerdir bu yüzden birinden davet beklemek gerekmez beni davet etmediler diye küsmek ve pikniğe gelmemek olmaz çünkü bu senin pikniğin kendi pikniğine kimin davet etmesi istenir?

Bu pikniği birileri öne çıkıp hazırlamalı bu gerekli olduğu için yapılır bu muttafi piknik günü ve yeri öğrenen her muttafili diğer haberi olmayan muttafililere bildirmek görevidir

Bundan sonra muttafi pikniği daha güzel ve daha kalabalık geçmesini dilerim
    Son düzenleyen opordace, 22-Mayıs-2010 saat 16:32.

Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne...

Acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne..

Medeni olmak eğer açmaksa bedeni..

Desenize hayvanlar insanlardan daha Medeni...!

(M.Akif Ersoy)

Şöhret Gücü
    18

Varsayılan Cvp: !!!13 Hazıran 2010 Pazar günü Muttafi pikniğine hazır olun !!!

İstanbuldaki olumsuz hava koşullarından dolayı piknik tarihi 13 Haziran 2010 olarak değiştirilmiştir.
    Son düzenleyen opordace, 12-Haziran-2010 saat 11:12.

Herşey Muttafi için! Adem GENÇ is on a distinguished road Adem GENÇ Üyenin Avatarı
    Şöhret Gücü
    10

Varsayılan Cvp: !!!13 Hazıran 2010 Pazar günü Muttafi pikniğine hazır olun !!!

Muttafi pikniği yapılmış ne kimse bir kelime ediyor nede kimse bir resim ekliyor bende kimsede ne resim ne yazı olmayınca olmadı dedim evvelki akşam hamit abi ile konuşuken muttafi pikniğine gittim deyince muttafi pikniği olduğunu anladım birşeyde soramadım çıkmak üzere idi.

Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne...

Acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne..

Medeni olmak eğer açmaksa bedeni..

Desenize hayvanlar insanlardan daha Medeni...!

(M.Akif Ersoy)

+ Konuyu Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)