Üye Kayıt Alanı

Muttafi Foruma Yeni kaydolma Form Alanı

Zorunlu Bilgi

Lütfen bu foruma girişte kullanacağınız ve forumda görüntülenirken kullanmak istediğiniz bir Kullanıcı Adı giriniz, bu kullanıcı adı herkes tarafından görülecektir.

Lütfen kullanıcı hesabınız için şifre girin. Gireceğiniz şifreler kolay tahmin edilen şifreler olmamasına özen gösterin, Bu sizin hesabınızın güvenliği içindir.

Lütfen geçerli kullandığınız mail adresinizi girin.

UYARI: email adreslerinizin başında "www." bulunmaması gerekiyor aksi durumda forum size aktifleştirme kodu gönderemez.

Eğer geçerli email adresiniz yoksa üyelik işlemine başlamadan önce email adresi edinmeniz gerekiyor, Buradan yeni @gmail.com dan kendinize mail hesabi açabilirsiniz.

Lütfen email adresinizi yazdıktan sonra doğru yazdığınızdan emin olmak için kontrol etmeyi unutmayın!

Zorunlu Ek Bilgi (profil)

ÇOK ÖNEMLİ ! ! !
Foruma giriş izni verebilmemiz için lütfen kendinizi detaylı anlatmanızı önemle rica ediyoruz.

Doğum tarihi ve yaşınız forumda bir çok yerlerde gösterilebilir. Ancak aşağıdaki gizlilik ayarı kullanarak forumdaki üyelere gösterilmeyebilir, Ayrıca doğum yılınızı girmeden yaşınızı gizleyerek doğum günlerinizi belirtebilirsiniz ve gizlenen bilgiler sadece yöneticiler tarafından görülecektir.

Ek bilgi

Sistemde gösterilen saatler sizin bulunduğunuz ülkede yanlış gösterilebilir. Buna Saat Dilimi denir bu aradaki saat farkını aşağıdaki listeden bulunduğunuz ülkeye uygun Saat Dilimi seçerek aradaki farkı giderebilirsiniz.

Zamam zaman forum yöneticileri üyelerini bilgilendirmek için veya diğer üyeler email mesajları gönderebilir.

Eğer yöneticilerden email almak istemiyorsanız seçeneği seçmemeniz yeterli olacaktır.

Forum Kuralları

Forumumuza kayıt olmadan önce lütfen aşağıdaki kuralları okuyun.

Forum Kuralları

Bu foruma kayıt olmak serbesttir! Ancak aşağıdaki kurallara ve politikalara uyma şartını koşarız. Eğer kuralları ve plitikaları kabul ediyorsanız aşağıdaki kuralları & politkaları okudum kabul ediyorum yerdeki kutuyu seçerek Kaydı Tamamla butona basarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Eğer kuralları ve politikaları kabul etmiyorsanız kaydı iptal edip forum anasayfaya gitmek için burayı tıklayın.

Her ne kadar Muttafi Forum yönetileri ve moderatörleri tüm mesajları kontrol ederek uygunsuz mesajları ayıklayıp silmek için çalışacakları halde yinede tüm mesajları incelemek bizim için imkansız olabilir. Muttafi Forumdaki tüm mesajlar mesajı yazan yazarın sorumluluğundadır hiçbir şekilde Muttafi Forum ve vBulletin Çözüm, AŞ. (vBulletin Geliştiricileri) sorumlu değil ve sorumlu tutulamazlar.

Bu kuralları kabul ederek, Küfür, müstehcen, terbiyesiz, iftira niteliğinde, iğrenç, tehdit edici, cinsel yönü olan iletiler veya ülkenizdeki kanunları, Muttafi Forum sitesinin barındırıldığı ülkenin veya uluslararası kanunları çiğneyecek herhangi bir içerik göndermeyeceğinizi garanti ediyorsunuz.

Aksi halde, hemen ve sürekli olarak yasaklanabileceğiniz gibi eğer tarafımızca uygun görülürse Internet Servis sağlayıcınız da haberdar edilebilir.

Bu koşulları güçlendirmek için tüm iletilerdeki IP adresleri kayıt altına alınır.

Uygun görüldüğünde, herhangi bir konunuzun, herhangi bir zamanda Muttafi Forum sahipleri veya moderatörleri tarafından silinebileceğini, değiştirilebileceğini, taşınabileceğini veya kilitlenebileceğini kabul ediyorsunuz.

Bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. İzniniz olmadan bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacak, ancak yapılacak herhangi bir hack sonucunda bu bilgilerin dağıtılmasından Muttafi Forum sorumlu tutulamaz.